E-DEVLET HİZMET DÖKÜMÜ | SSK | SGK | Şifresiz | Rapor Parası | Sorgulama | Hizmet Dökümü
Web sitemize hoşgeldiniz, 11 Mart 2016

E-DEVLET HİZMET DÖKÜMÜ

E-DEVLET HİZMET DÖKÜMÜ

E-Devlet; birçok resmi işleminizi halledebileceğiniz ve dilediğiniz saatte işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz güvenli bir sistemdir. E-Devlet sisteminde diğer birçok uygulamayı yapabildiğiniz gibi E-Devlet hizmet dökümü işleminizi de yapabilirsiniz.

E-Devlet hizmet dökümü işleminiz için E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır. E Devlet hizmet dökümü işleminiz için E-Devlet şifreniz yoksa size en yakın PTT şubesine giderek belirli bir ücret karşılığında kimliğiniz ile temin edebilirsiniz. E-Devlet şifresi için ödeyeceğiniz ücret 2 TL tutarındadır.

E-Devlet Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?

E-Devlet hizmet dökümünü üç ayrı kurum için de alabilirsiniz. Yani SSK (4A), BAĞ-KUR (4B) ve Emekli Sandığı (4C) EDevlet hizmet dökümü alma işleminizi yapabilirsiniz.

SSK (4A) E-Devlet Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?

SSK yeni adıyla 4A E-Devlet hizmet dökümü alma işleminiz için öncelikle yazının sonunda verilen ilgili bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada SSK hizmet dökümü için “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız. Açılan sayfada T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz. SSK E-Devlet hizmet dökümü almak için girdiğiniz bilgilerden emin olduktan sonra “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız. SSK hizmet dökümü alma işleminizi gerçekleştirmiş bulunmaktasınız.

SSK (4A) E-Devlet Hizmet Dökümü Almak İçin TIKLAYINIZ!

BAĞ-KUR (4B) E-Devlet Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?

BAĞ-KUR yeni adıyla 4B E-Devlet hizmet dökümü alma işleminiz için öncelikle yazının sonunda verilen ilgili bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada BAĞ-KUR hizmet dökümü için “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız. Açılan sayfada T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz. BAĞ-KUR E Devlet hizmet dökümü almak için girdiğiniz bilgilerden emin olduktan sonra “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız. BAĞ-KUR hizmet dökümü alma işleminizi gerçekleştirmiş bulunmaktasınız.

BAĞ-KUR (4B) E-Devlet Hizmet Dökümü Almak İçin TIKLAYINIZ!

Emekli Sandığı (4C) E-Devlet Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?

Emekli Sandığı yeni adıyla 4C E Devlet hizmet dökümü alma işleminiz için öncelikle yazının sonunda verilen ilgili bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada Emekli Sandığı E-Devlet hizmet dökümü için “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız. Açılan sayfada T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz. Emekli Sandığı hizmet dökümü almak için girdiğiniz bilgilerden emin olduktan sonra “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız. Emekli Sandığı hizmet dökümü alma işleminizi gerçekleştirmiş bulunmaktasınız.

Emekli Sandığı (4C) E-Devlet Hizmet Dökümü Almak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz