EMEKLİ SANDIĞI EMEKLİ MAAŞI | SSK | SGK | Şifresiz | Rapor Parası | Sorgulama | Hizmet Dökümü
Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Mart 2016

EMEKLİ SANDIĞI EMEKLİ AYLIĞI

EMEKLİ SANDIĞI EMEKLİ AYLIĞI

Bu yazımızda size Emekli Sandığı emekli aylığı nasıl öğrenilir onu açıklayacağız. Emekli Sandığı emekli aylığınızı şifreli ve şifresiz olmak üzere iki şekilde öğrenebilirsiniz.

Şifresiz Emekli Sandığı Emekli Aylığı Sorgulaması Nasıl Yapılır?

2011 yılından sonra yapılan bu uygulama için gerekli olan şahsi bilgilerinizdir.

  1. Yazının en sonundaki linke tıklayarak uyruğunuzu seçiniz.
  2. T.C. uyruğunu seçerseniz; T.C. kimlik numarası, nüfusa kayıtlı olduğunuz ilinizi, cilt numarasını, doğum yılınızı ve güvenlik kodunu giriniz. Sorgulama butonuna bastıktan sonra karşınıza çıkan sayfanın sağ tarafındaki “Emekli Aylık Bilgisi” sekmesinin hemen altında yer alan “Emekli Aylık Bilgisi 4C” seçeneğine tıklayarak Emekli Sandığı emekli aylığınızı öğrenebilirsiniz
  3. Yabancı uyruğu seçerseniz; T.C. kimlik numarasını, doğum yılını, ikamet tezkere numarasını ve güvenlik kodunuzu giriniz. Sonrasında sorgulama butonuna basınız ve ekrana gelen sayfada “Emekli Aylık Bilgisi” sekmesine tıklayınız. Bu sekmenin hemen altında yer alan “Emekli Aylık Bilgisi 4C” seçeneğini tıkladıktan sonra emekli aylığınızı  güvenli ve doğru bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Şifresiz Olarak Emekli Sandığı Emekli Aylığınızı Sorgulamak İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

E-Devlet Şifresiyle Emekli Sandığı Emekli Aylığı Sorgulaması Nasıl Yapılır?

E-Devlet şifrenizle Emekli Sandığı emekli aylığınızı sorgulamak için yazımızın en sonunda size vereceğimiz linkle maaşınızı sorgulayabiliriz. İlk önce verilen linke tıklayınız. Karşınıza çıkan sayfada kimliğinizi doğrulayınız. Sonrasında E-Devlet şifresini ve T.C. kimlik numarasını yazıp sisteme giriş yapınız. Sonrasında Emekli Sandığı emekli aylığınızı buradan sorgulayabilirsiniz.

E-Devlet Şifrenizle Emekli Sandığı Emekli Aylığınızı Öğrenmek İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz