EMEKLİLİK İŞLEMLERİ EVRAK TAKİBİ | SSK | SGK | Şifresiz | Rapor Parası | Sorgulama | Hizmet Dökümü
Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Mart 2016

EMEKLİLİK İŞLEMLERİ EVRAK TAKİBİ

EMEKLİLİK İŞLEMLERİ EVRAK TAKİBİ

Emeklilik işlemleri evrak takibi işleminizi ilgili yerlere giderek yapmaktansa internet üzerinden de kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Emeklilik işlemleri evrak takibinizi hem emeklilik işlemleri SGK evrak takibi hem de Emekli Sandığı emeklilik işlemleri evrak takibi işleminizi yapabilirsiniz.

Emeklilik İşlemleri Evrak Takibi Nasıl Yapılır?

Emeklilik işlemleri evrak takibi işleminiz kullanacağınız bu sistem sadece İstanbul ili için geçerlidir. Bu bilgiden sonra emekli işlemleri evrak takibi işleminiz için aşağıda verilen bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada T.C. kimlik numaranızı giriniz. Başvuru esnasında vermiş olduğunuz cep telefonu numaranızı giriniz. Başvuru esnasında cep telefon numaranızı vermediyseniz ilgili yere 0(000) 000 00 00 giriniz. Emekli işlemleri evrak takibi işleminizi yapmış bulunmaktasınız.

Emeklilik İşlemleri Evrak Takibi İçin TIKLAYINIZ!

Emekli Sandığı Emeklilik İşlemleri Evrak Takibi Nasıl Yapılır?

Emekli Sandığı emeklilik işlemleri evrak takibi işleminizi E-Devlet sistemi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden bu işlemi yapabilmek için E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır. E-Devlet şifreniz yoksa size en yakın PTT şubesine giderek 2 TL karşılığında alabilirsiniz. Zaten bir E-Devlet şifreniz varsa Emekli Sandığı emekli işlemleri evrak takibi işleminiz için yazının sonunda verilen bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız. Önünüze gelen sekmede T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz. Girdiğiniz bilgilerden emin olduktan sonra “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız. Emekli Sandığı emekli işlemleri evrak takibi işleminizi gerçekleştirmiş bulunmaktasınız.

Emekli Sandığı Emeklilik İşlemleri Evrak Takibi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz