SGK BORÇ SORGULAMA | SSK | SGK | Şifresiz | Rapor Parası | Sorgulama | Hizmet Dökümü
Web sitemize hoşgeldiniz, 11 Mart 2016

SGK BORÇ SORGULAMA

SGK BORÇ SORGULAMA

SGK borcunuzun olup olmadığını öğrenmenizin iki yolu vardır. Bunlardan biri T.C. kimlik numarasıyla yapabileceğiniz SGK borç sorgulama, diğeri de Ziraat Bankası İnternet adresinden yapabileceğiniz SGK borç sorgulamadır.

T.C. Kimlik Numarasıyla SGK Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

15 Aralık 2011 tarihinden beri T.C. kimlik numaranız ve kişisel bilgilerinizle yapacağınız borç sorgulama işleminiz oldukça basittir. İlk olarak aşağıda size vermiş olduğumuz İnternet adresine tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada uyruğunuzu seçiniz ve T.C. kimlik numaranızı giriniz. Daha sonra nüfusa bağlı olduğunuz ili, nüfus cüzdanınızın arka kısmında bulabileceğiniz cilt numaranızı ve doğum yılınızı da giriniz. Son olarak güvenlik kodunu doğrulayınız ve sorgula butonuna tıklayınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra SGK borç sorgulamanızı yapabilirsiniz.

T.C. Kimlik Numarasıyla SGK Borç Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası’ndan SGK Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu işlem için size verdiğimiz İnternet adresine tıklayınız. Yönlendirildiğiniz sayfada TCKN,VKN yada SSK sicil numaranızı giriniz. Sorgu tipi kısmından SGK borçlanmasını seçiniz. Kod doğrulamayı da yaptıktan sonra sorgula butonuna tıklayınız ve borç sorgulamanızı yapınız.

Zİraat Bankası’nda SGK Borç Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz