SGK İŞE GİRİŞ TARİHİ | SSK | SGK | Şifresiz | Rapor Parası | Sorgulama | Hizmet Dökümü
Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Mart 2016

SGK İŞE GİRİŞ TARİHİ

SGK İŞE GİRİŞ TARİHİ

Günümüzde en önemli iletişim araçlarından biri olan İnternet sayesinde çoğu işleminizi daha rahat ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun online olarak sunduğu hizmetler sayesinde SGK ile ilgili işlemlerinizi devlet dairelerinde sıra beklemeden ve zaman kaybetmeden yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapabileceğiniz işlemlerden biri de SGK işe giriş tarihi sorgulamadır. İşe giriş tarihiniz için E-Devlet şifrenizle yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden daha önceden iki resmi site yardımı ile yapılabilen SGK işe giriş tarihi sorgulama işlemi E-SGM şifresiz işlem gerçekleştiren resmi sitesinin süresiz olarak kapatılması nedeni ile artık yalnızca E-Devlet sistemi üzerinden şifre ile güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. E-Devlet şifreniz olmadan SGK işe giriş tarihi sorgulama işlemini E-Devlet sistemi üzerinden yapabilmeniz mümkün değildir.

Eğer bir E-Devlet şifreniz yoksa şifrenizi size en yakın merkez PTT şubesine nüfuz cüzdanınız ile birlikte giderek şifre alma başvurusunda bulunarak alabilirsiniz. Şifre almak için işlem ücreti 2 TL’dir. Ücreti ödedikten sonra E-Devlet şifrenizi size özel kapalı bir zarf içerisinde teslim alabilirsiniz.

E-Devlet Şifresiyle SGK İşe Giriş Tarihi Nasıl Sorgulanır?

  1. SGK işe giriş tarihi işleminiz için E-Devlet şifrenizin olması gerekir. Şifrenizi nereden ve nasıl alabileceğinizi yazımızda sizlere açıklamıştık.
  2. Şifrenizi aldıktan sonra aşağıdaki internet bağlantı adreslerinden kayıtlı olduğunuz kurumun bağlantı adresine tıklayınız.
  3. Karşınıza gelen sayfada T.C. kimlik numaranızla birlikte şifrenizi giriniz.
  4. Bilgilerinizi kontrol edip, doğruluğundan emin olduktan sonra “Sisteme Giriş Yap” seçeneğine tıklayınız.
  5. Tüm bu işlemlerden sonra SGK işe giriş tarihinizi sorgulayabilirsiniz.

E-Devlet Şifresiyle SGK 4A (SSK) İşe Giriş Tarihi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

E-Devlet Şifresiyle SGK 4B (BAĞKUR) İşe Giriş Tarihi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

E-Devlet Şifresiyle SGK 4C (EMEKLİ SANDIĞI) İşe Giriş Tarihi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz