SSK NO ÖĞRENME | SSK | SGK | Şifresiz | Rapor Parası | Sorgulama | Hizmet Dökümü
Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Eylül 2016

SSK NO ÖĞRENME

SSK NO ÖĞRENME

SSK no öğrenme işlemi de artık internet üzerinden çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. SSK sigorta kurumuna bağlı olan her bireyin bir SSK numarası vardır. Bu numara bilinmelidir. Bireye ait bu numara ile prim günlerinize bakabilir, gerekli sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu numarayı öğrenmek için illa ilgili sigorta kurumuna gitmenize gerek kalmayacak. Artık internet üzerinden dilerseniz şifresiz olarak, dilerseniz de E-Devlet şifreniz ile SSK no öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şifresiz SSK No Öğrenme

SSK no öğrenme işleminizi şifresiz olarak yapabilmek için SGK’nın resmi sitesi olan E-SGM üzerinden yapılması gerekir. Biz sizler için gerekli linki aşağıda verdik. Öncelikle verilen linke tıklayınız ve açılan yeni sekmede sizden istenilen kimlik bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak doldurduktan sonra sorgula butonuna tıklayınız. Ardından açılan sayfada önce sağ taraftaki “Tescil Kaydı Tespiti” ardından ise “Tescil Kaydı Tespiti 4A” seçeneklerine tıklayınız. Bu yolla işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Şifresiz SSK No Öğrenme İçin TIKLAYINIZ! 

E-Devlet İle SSK No Öğrenme

SSK no öğrenme işleminin bir diğer alternatifi ise E-Devlet şifreniz ile olandır. Öncelikle sizin için aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklamalısınız. Ardından açılan yeni sekmede sizden istenilen T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz ile sisteme giriş yapınız. Bu sayede no öğrenme işlemini tamamlamış olacaksınız.

E-Devlet Şifreniz İle SSK No Öğrenme İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.