SSK ONLİNE RANDEVU | SSK | SGK | Şifresiz | Rapor Parası | Sorgulama | Hizmet Dökümü
Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Mart 2016

SSK ONLİNE RANDEVU

SSK ONLİNE RANDEVU

SSK lı vatandaşlarımızın faydalanabileceği uygulamalardan birisi de SSK online randevu sistemi uygulamasıdır. Bu sistem sayesinde vatandaşlarımız rahata kavuşmuştur. Çünkü daha önceleri vatandaşlarımız saatlerce hastane kapılarında sıra için bekliyordu. Günümüzde ise bu sistem sayesinde kişiler bulundukları yerden ya da internete erişim sağlayabilecekleri herhangi bir yerden SSK online randevu sisteminden yararlanabilirler. Bunun için bu yazımızda siz vatandaşlarımız için bu konuyu ele aldık. Yazımızın devamından daha kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

SSK Online Randevu Sisteminden Nasıl Faydalanırım?

SSK online randevu sistemini kullanabilmek için yazımızın altında bulabileceğiniz linke tıklayarak başlayabilirsiniz. Daha sonrası için belirttiğimiz adımları sırası ile uygulayınız.

  1. Öncelikle önünüze açılan ekranda “Randevu Al” yazısına tıklayınız.
  2. Daha sonra  SSK online randevu sistemi  için açılan bu yeni sekmede “T.C. Kimlik Numarası” ve “Parola” kısımlarını doğru bir şekilde doldurunuz. Bu işlemden sonra ise verilen “Güvenlik Kodu”nu giriniz ve  “Giriş” yazısına tıklayınız.
  3. Eğer parolanız yok ise “Yeni Üye” yazısına tıklayarak üye olabilirsiniz.
  4. Bu işlemden sonra yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz ve SSK online randevu için burada gördüğünüz işlemleri yapmanız gerekecektir.
  5. Bu işlemleri ise isteğinize göre doldurmalısınız. Yani size uyan durumlar kişiler ve hastane işaretlenmelidir. Aksi takdirde aldığınız randevunun bir değeri kalmayacaktır.
  6. Doldurmanız gereken bu bilgiler şu şekildedir: “İl, İlçe Hastane, Semt Polikliniği, Klinik, Klinik Yeri, Hekim” şeklindedir. Bu seçenekleri işaretledikten sonra ise “Randevu Ara” yazısına tıklamalısınız.
  7. Tekrar açılan yeni ekran doktor listesini göreceksiniz. İstediğiniz bir doktorun üzerine tıklayarak o doktora ait uygun olan saat ve günü göreceksiniz. Buradaki gün ve saatlerden size uygun olanı seçmelisiniz.
  8. Son olarak da “Randevuyu Kaydet” diyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

SSK Online Randevu Sistemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz